+48 22 7800 600
Strona główna » Dlaczego my?

Dlaczego my?

PEWNOŚĆ - BEZPIECZEŃSTWO - SPRAWDZONE PRODUKTY


Beryl Med Ltd. jest europejską firmą z siedzibą w Londynie. Posiadamy wieloletnie tradycje w działalności na międzynarodowym rynku sprzętu medycznego. Korzenie naszej grupy kapitałowej sięgają końca lat 70-tych. Pod koniec lat 80-tych zajęliśmy się dystrybucją sprzętu medycznego i z powodzeniem działamy na tym polu do dziś. Głównymi naszymi klientami są szpitale i kliniki, gdzie dostarczamy specjalistyczny sprzęt dla kardiochirurgii, chirurgii onkologicznej czy chirurgii laparoskopowej.

Kupując testy na przeciwciała SARS CoV-2 w Beryl Med masz pewność, że otrzymasz wartościowy produkt, który przeszedł rygorystyczne testy i badania oraz posiada niezbędne dopuszczenia.

Nasze testy jako jedyne na rynku zostały sprawdzone co do swojej skuteczności w polskich szpitalach i wykazują ponad 95% skuteczności w porównaniu z testami PCR. Pełna treść raportu jest dostępna tutaj.


Wysyłka towaru następuje z naszego magazynu w Warszawie.

Tutaj dowiesz się więcej o nas i upewnisz się, że jesteśmy rzetelnym partnerem www.beryl-med.com/


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu